--- KVALITNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY --- NÍZKÉ CENY ---

Doprava, složení materiálu a paletové hospodářství

1. Doprava

Zboží je expedováno zejména dle možností výrobce nebo dodavatele, dále dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího a to v co nejkratším možném termínu po závazném potvrzení objednávky kupujícím (zaplacením zálohové faktury).

V některých případech může být doprava zajišťována zdarma, například při větším množství objednaného zboží nebo je-li dodavateli prodávajícího zajištěna bezplatná doprava.

Doprava zdarma se odvíjí od následujícího množství odebraného zboží:

  • výrobky KM Beta – min. 5 ks ucelených palet výrobků KM Beta, při nevytížení vozidla (to je 22 t. výrobků nebo 35 ks palet výrobků) si prodávající vyhrazuje právo prodloužit dodací lhůtu oproti smluvené době dodání max. o 14 dní, v případě menších objednávek je účtována cena dopravy dle situace 1-2 palety 1500 Kč bez DPH, 3-4 palety 1000 Kč bez DPH

Osobní odběr - nabízíme i osobní odběr materiálu. Osobní odběr je umožněn pouze Vaším vlastním vyzvednutím objednaného materiálu přímo u výrobce.

2. Vyložení zboží

Kupující si při tvorbě objednávky určí, jestli chce dopravit zboží s vykládkou nebo bez vykládky. Pokud si kupující neobjednal předem vykládku zboží z korby vozu u prodávajícího je povinen provést složení zboží vlastními silami a prostředky. V případě, že je doprava zboží objednána s vykládkou a dopravu tak zajišťuje vozidlo s hydraulickou rukou, bude kupujícímu účtována vykládka i v případě, že při převzetí zboží samotnou vykládku odmítne a zboží vyloží vyloží vlastními silami.

Cena vykládky:

  • výrobky KM Beta - 110 Kč + DPH 21% / 1 paleta 

3. Paletové hospodářství

Počet palet je naúčtován až po zaslání objednávky administrátorem, podle množství objednaného materiálu.

Cena palety:

  • výrobky KM Beta (střešní tašky, Profimix, Profiblok) - jednorázová paleta 50 Kč + DPH 21% / 1 paleta 
  • výrobky KM Beta (Sendwix) - Euro paleta 150 Kč + DPH 21% / 1 paleta