--- KVALITNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY --- NÍZKÉ CENY ---

O nás

Internetový obchod materialymoravia.cz je založen obchodní společností SAPOX Ostrava s.r.o. Tato společnost působí na trhu od roku 2005 a má zkušenosti z oblasti výroby, obchodu a aplikace stavebních materiálů.

Naším cílem je umožnit všem zákazníkům dosáhnout na velkoobchodní ceny a nabídnout podporu při výběru vhodného materiálu pro konkrétní stavbu či užití.

Toho jsme schopni dosáhnout díky úzké spolupraci s výrobci stavebních materiálů, školením našich pracovníků a neustálou aktulizací cen výrobků podle situace na trhu.

 

Nabízíme:

Doprava zdarma – u většiny výrobců je možné získat slevu na dopravu nebo dodání materiálu zdarma až na místo určení v závislosti na velikosti objednávky a způsobu dodání – obvykle je doprava zdarma při objednávce pro celou stavbu nebo objednání jednoho a více kamionů. Pokud objednávka není ucelená a nám se podaří ji spojit s objednávkou jiných zákazníků může se cena za dopravu výrazně snížit.

Nezávazná objednávka – v našem eshopu si můžete kompletně vyzkoušet objednávku. Objednávka je závazná až po zaplacení zálohové faktury. Můžete si tak nechat udělat kalkulaci materiálu a srovnat nabídku s jinými dodavately.

Kalkulace materiálu podle Vaší projektové dokumentace – stavíte rodinný dům, nebo pokládáte jen novou střechu? Zašlete nám rozpis materiálu, nebo projektovou dokumentaci na náš email a my Vám uděláme kalkulaci šitou na míru.

Zákaznická podpora – nabízíme zákaznickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu s individuálním přístupem.

Záruka kvality – nabízíme kvalitní materiály od vybraných českých výrobců.

 

Naše plány do budoucna:

Naším hlavním cílem je rozšiřovat sortiment nabízeného zboží a uspokojovat tak Vaše potřeby nabídkou kvalitních služeb za rozumnou cenu.

 

Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejdůležitější, proto neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy a přáními.

 

Ing. Radim Kubica

jednatel společnosti

SAPOX Ostrava s.r.o.